Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Veľké UherceHľadať
 
 

Komisie

Finančná komisia

Ing. Alena Adamíková predsedníčka finančnej komisie

Zvolená ako predsedníčka - Uznesenie č. 2018/008 zo dňa 22.11.2018


 

Ivan Toth člen finančnej komisie

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/008 zo dňa 22.11.2018


 

Oľga Rybárová (člen finančnej komisie)

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/008 zo dňa 22.11.2018


 

Edita Gubková členka finančnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/008 zo dňa 22.11.2018


 

Ing. Katarína Tóthová členka finančnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/008 zo dňa 22.11.2018


 

 

 

Kultúrna komisia

Mgr. Miroslava Jánošíková predsedníčka kultúrnej komisie

Zvolená ako predsedníčka - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

Michal Foltán (člen kultúrnej komisie)

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

Lýdia Korcová členka kultúrnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

Janka Kováčová členka kultúrnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

Mária Kováčová členka kultúrnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

Zdenko Korec člen kultúrnej komisie

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

Miroslav Maťašeje člen kultúrnej komisie


 

Bc. Michal Krauter člen kultúrnej komisie

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/009 zo dňa 22.11.2018


 

 

 

Komisia výstavby a životného prostredia

Ing. Filip Gális predseda komisie výstavby a životného prostredia

Zvolený ako predseda - Uznesenie č. 2018/010 zo dňa 22.11.2018


 

Štefan Vlčko člen komisie výstavby a životného prostredia

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/010 zo dňa 22.11.2018


 

Ing. Dušan Zajačka člen komisie výstavby a životného prostredia

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/010 zo dňa 22.11.2018


 

Peter Ťapay člen komisie výstavby a životného prostredia

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/010 zo dňa 22.11.2018


 

Ing. Ľuboš Staňo člen komisie výstavby a ŽP

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/036 zo dňa 13.12.2018


 

 

 

Sociálna komisia

Mgr. Daniela Javůrková predsedníčka sociálnej komisie

Zvolená ako predsedníčka - Uznesenie č. 2018/011 zo dňa 22.11.2018


 

Mária Gálisová členka sociálnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/011 zo dňa 22.11.2018


 

Helena Kristofčáková členka sociálnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/011 zo dňa 22.11.2018


 

Lucia Tofil členka sociálnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/011 zo dňa 22.11.2018


 

Mgr. Angela Beňová členka sociálnej komisie

Zvolená ako členka - Uznesenie č. 2018/011 zo dňa 22.11.2018


 

 

 

Komisia telovýchovy a športu

Anton Laco predseda komisie telovýchovy a športu

Zvolený ako predseda - Uznesenie č. 2018/012 zo dňa 22.11.2018


 

Július Kmeť člen komisie telovýchovy a športu

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/012 zo dňa 22.11.2018


 

Miroslav Kršiak člen komisie telovýchovy a športu

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/012 zo dňa 22.11.2018


 

Jozef Čmiko člen komisie telovýchovy a športu

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/012 zo dňa 22.11.2018


 

Peter Gubka člen komisie telovýchovy a športu

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/012 zo dňa 22.11.2018


 

Erik Nechala člen komisie telovýchovy a športu

Zvolený ako člen - Uznesenie č. 2018/012 zo dňa 22.11.2018


 

 

 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka