Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Veľké UherceHľadať
 
 

Komisie

Finančná komisia

Ivan Toth (predseda finančnej komisie)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Anton Toma (člen finančnej komisie)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Oľga Rybárová (člen finančnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Edita Gubková (člen finančnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Ing. Alena Adamíková (člen finančnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

 

 

Kultúrna komisia

Michal Foltán (predseda kultúrnej komisie)

Zvolený ako člen 2.1.2015 (uznesenie OZ č. 7/2015C),
schválený OZ za predsedu komisie 22.10.2015 (uznesenie OZ č. 83/2015B).


 

Ján Kundlák (člen kultúrnej komisie)

Zvolený 2.1.2015 (uznesenie OZ č. 7/2015C)
Vzdal sa funkcie predsedu 22.10.2015 (uznesenie OZ č. 83/2015A)


 

Lýdia Korcová (člen kultúrnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Mgr. Miroslava Jánošíková (člen kultúrnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Janka Kováčová (člen kultúrnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

 

 

Komisia výstavby a životného prostredia

Štefan Vlčko (predseda komisie výstavby a životného prostredia)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Jozef Bartolen (člen komisie výstavby a životného prostredia)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Ing. Ivan Belianský (člen komisie výstavby a životného prostredia)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Ing. Peter Toth (člen komisie výstavby a životného prostredia)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

 

 

Sociálna komisia

Mgr. Daniela Javůrková (predseda sociálnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Mgr. Anežka Vlčková (člen sociálnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Mária Gálisová (člen sociálnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Helena Kristofčáková (člen sociálnej komisie)

Privítaná zasadnutím 14.1.2016


 

Lucia Tofil (člen sociálnej komisie)


 

Mgr. Barbora Gubková (člen sociálnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 (uznesenie OZ č. 7/2015C),
uvoľnená z funkcie 9.10.2017 (zápisnica zo zasadnutia sociálnej komisie)


 

Mgr. Zuzana Kristová (člen sociálnej komisie)

Zvolená 2.1.2015 (uznesenie OZ č. 7/2015C),
vzdala sa členstva 29.9.2015 (zápisnica zo zasadnutia sociálnej komisie)


 

 

 

Komisia telovýchovy a športu

Anton Laco (predseda komisie telovýchovy a športu)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Anton Plandora (člen komisie telovýchovy a športu)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Július Kmeť (člen komisie telovýchovy a športu)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Miroslav Kršiak (člen komisie telovýchovy a športu)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

Jozef Čmiko (člen komisie telovýchovy a športu)

Zvolený 2.1.2015 uznesením OZ č. 7/2015C


 

 

 

dnes je: 19.9.2018

meniny má: Konštantín

  • Streda2712graphic-icon
  • Štvrtok2813graphic-icon
  • Piatok2813graphic-icon
webygroup
ÚvodÚvodná stránka